DJI Mavic Mini (Fly More Combo)

412
DJI Mavic Mini (Fly More Combo)

DJI’ın en küçük, en hafif, en ucuz ve Mavic ailesinin en küçük üyesi olan drone’u, Mavic Mini ’yi havatarafi.com olarak sizler için detaylı bir şekilde inceledik.

Tasarımı sayesinde katlanabilen Mavic Mini, sadece 249 gram ağırlığında. 249 gram olmasından dolayı SHGM’den onaylı herhangi bir lisans almayı gerektirmiyor ama drone sahibi olan ya da sahip olmayı planlayan herkesin SHGM’nin yayınladığı İnsansız Hava Aracı(SHT-İHA) talimatını okumasında fayda var. Mavic Mini,  DJI’ın Android ve İOS uyumlu mobil uygulamalarından olan Fly ile birlikte kullanılabiliyor. Ayrıca DJİ Fly uygulaması kayda aldığınız videolarınızı ve fotoğraflarınızı mükemmel bir şekilde kolaj yapma ve düzenleme imkanı sunuyor. DJİ, resmi sitesinden Fly uygulamasını App Store ve Google Play için indirme imkanlarını sunuyor.

Mavic Mini 12MP fotoğraf çekebilme ve 2.7K HD video kayıt etme özelliğini destekliyor ve sahip olduğu 3 eksenli Gimbal net, ultra pürüzsüz ve üstün kamera dengesini sağlıyor ayrıca Mavic Mini’ye özel olan kumandası 4 km’ye kadar video aktarımı sürdürüyor. Ultra hafif ağırlığının verdiği avantaj sayesinde tam dolu bir batarya ile 30 dk havada kalma özelliğine sahip.  Kaza koruma, otomatik rota takip, otomatik eve dönüş, sabit irtifa koruma, tek tuşla iniş ve kalkış yapma özelliklerine de sahip.

Bu minik canavarın fiyatından bahsedecek olursak 2 bin 650 TL seviyelerinden başlayarak Fly More Combo versiyonu 3 bin 749 TL  seviyelerine kadar çıkabiliyor.

Mavic Mini 12MP fotoğraf çekebilme ve 2.7K HD video kayıt etme özelliği, havada kalma süresi, 4 km gibi kesintisiz kontrol gibi özellikleri sayesinde drone kullanıcıları tarafından oldukça talep edilmekte ve tavsiye edilmektedir.

Kutu içeriği: Mavic Mini, Uzaktan Kumanda, Batarya(3), Pervane Seti(3), Micro USB Kablo(2), Gimbal Koruyucu, 360 Derece Pervane Koruyucu, 2’li Şarj İstasyonu, DJI USB Şarj Cihazı, Taşıma Çantası, Tornavida, Yedek Kontrol Kolları

Mavic Mini Teknik Özellikleri:

Ağırlık: 249 g
Uçuş Süresi: 30 dk.
Menzil: 4 km mak. uçuş menzili ve HD video transferi sağlama
Batarya: 2400mAh
3 eksenli hareketli Gimbal ile 2.7K video kayıt edebilme
12 MP fotoğraf çekebilme
Otomatik eve dönüş
GPS  gibi başlıca özelliklere sahip

Kutu Açılışı:

Test Uçuşu:

 

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın